HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Gjykata e Durresit liron dy tifozet kuqezinj
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 14 Nentor 2011 21:37   pdfShtypEmail

tifozGjykata e Durresit ka zhvilluar sot seancen gjyqesore per dy tifozet Kuq e Zi qe mbaheshin te arrestuar prej dites se enjte te javes se kaluar dhe ne fund i ka liruar ata duke i dhene detyrim paraqitje ne polici. Dy tifozet ishin arrestuar ne stadiumin “Niko Dovana” ne mes te ndeshjes Shqiperi U-21 – Rusi 21 qe u luajt javen e shkuar. Incidentet dhe perplasjet fizike mes tifozeve dhe policise bene qe disa kuqezinj te arrestoheshin por vetem dy prej tyre perfunduan ne dyert e gjykates. Te dy te rinjte jane liruar sot per tu kthyer ne shtepite e tyre.

 


busy
komente