HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 23 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne Fokus/ Lëndohet Lorik Cana
nga AlbaniaSoccer   E premte, 16 Dhjetor 2011 07:26   pdfShtypEmail
lorikcanaj_lacioMesfushori i kombetares se Shqiperise Lorik Cana ka luajtur vetem 53 minuta si titullar ne fitoren ndaj Sporting Lisbona ne mesjave, por ai eshte larguar nga fusha pasi ka lenduar gjurin. "Më vjen keq per Canen qe ka lenduar gjurin dhe nuk e di nese do te jete ne gjendje te luaje ndaj Udinezes" u shpreh trajneri Reja pas kualifikimit. Cana pritet te beje nje rezonance magnetike dhe prej saj do te mesohen rezultatet e gjendjes aktuale te gjurit te futbollistit dhe kapitenit te kombetares se Shqiperise.

busy
komente