HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Albaniasoccer / Gëzuar Vitin e Ri 2012!
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 31 Dhjetor 2011 16:51   pdfShtypEmail

2012_albaniasoccer_viti_ri_new_yearAlbaniasoccer.com dhe stafi i uron të gjithë lexuesave, bashkëpunëtorëve, simpatizantëve, dashamirësve, trajnerëve, specialistave, futbollistave, sportdashësve dhe te gjithë atyre që kanë lidhje me futbollin shqiptar,

Gëzuar Vitin e Ri 2012 !

Gjithçka e ëndërruar tu bëhet realitet te gjithëve. Shëndet, lumturi e begati ne jetët tuaja familjare, shoqërore e profesionale.

Shpresojmë që në vitin e ardhshëm me lajmet, statistikat dhe informatat që ne ofrojmë të jemi sa më pranë dëshirave dhe pretendimeve tuaja, duke vazhduar të ngremë punen tonë në nivele sa më të larta cilësore për te kënaqur privilegjet dhe kerkesat tuaja si lexues të të gjitha moshave dhe nga te gjitha trojet anenbane Botes, kudo qe ndodheni.

GEZUAR!

Stafi

Albaniasoccer.com


busy
komente