HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 25 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Demtohet Kristi Vangjeli, vjen Smajli
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 25 Shkurt 2012 16:42   pdfShtypEmail

kristi_vangjeliEshte konfirmuar se Kristi Vangjeli eshte demtuar dhe nuk ka mundesi te jete i pranishem ne ndeshjen miqesore kunder Gjeorgjise me 29-Shkurt 2012.

I ndodhur perballe kesaj situate trajneri De Biasi ka thirrur ne vend te tij mbrojtesin e Vllaznise se Shkodres Smajli te cilin tekniku italian e ka pare gjate zborit stervitor qe zhvilloi ne fund te muajit janar te ketij viti ne Durres.


busy
komente