HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 30 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Atmosfere e ftohte ne Tirane para ndeshjes me Qipron
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 06 Shtator 2012 19:57   pdfShtypEmail

tifo_kuq_e_zi_rrugveNdërkohe një dite përpara zhvillimit te takimit me Qipro atmosfera ne kryeqytet duket e ftohte dhe interesimi i vaket për këtë përballje. Çmimet e biletave nuk janë ulur aspak për këtë përballje nga FSHF-ja, edhe pse kundërshtari nuk hynë te emrat e mëdhenj te futbollit botëror. Tribuna kryesore ka një çmim prej 5 mije lekesh, ndërsa tribuna përballe D2 qe përkon me qendroren e fushës 1 mije leke.


busy
komente