HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajmerim/ Cmimi dhe pikat e shitjes se biletave Shqiperi-Islande
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 11 Tetor 2012 16:30   pdfShtypEmail

biletaCmimet e biletave per ndeshjet Shqiperi - Islande dhe jane si me poshte:
Tribuna A + B Kategoria 1: 5.000 leke;
Tribuna A + B, Kategoria 2: 3.500 leke
Sektori D2: 1.000 leke;
Sektori D1 + D3: 700 leke;
Sektori C + E: 200 leke
Te gjitha biletat e shitura ne vende te tjera apo nga njerez ne menyre private si dhe me cmime te ndryshme nga keto te publikuara me lart, do te konsiderohen si jo te rregullta, si “treg i zi” dhe me keq akoma, mund te jene edhe te falsifikuara.
Te gjitha biletat e prodhuara dhe qe do te shiten nga FSHF jane te pajisura me numer serie, me shenje holografike dhe me vulen e FSHF ne pjesen e pasme.
Ju keshillojme te jeni te kujdesshem dhe te blini vetem ne pikat e autorizuara pasi ndryshe rrezikoni te bini pre e tregut te zi dhe te falsifikatoreve.

Lista e plote e pikave te shitjes se biletave per ndeshjen Shqiperi Islande.
1. Pika e shitjes prane Stadiumit Q. Stafa,
2. Rruga Qemal Stafa, Tirane;
3. Ne pikat e autorizuara te shitjes se gazetave

si dhe ne pikat e shitjes Union net - Western Union:

TIRANE

Rr. Mine Peza, P.2
2 Rr, Muhamet Gjollesha perballe Inxhinjerise se Ndertimit
3 Rruga Don Bosko, Pallati 133
4 Bul, Zogu i Pare
5 Rr. Dibres Nr. 403
6 Rr, Lord Bajron
7 Kombinat
8 Rr e Elbasanit (Alfa Bank)
9 Sauk, Tirane
10 QTU Tirane
11 Rr. Durresit, P. 81
12 Rr. Stavro Vinjahu
13 Bulevardi Zog i Pare
14 Stacioni i Tiranes se re
15 Rruga Muhamet Gjollesha, Nr. 215, Kryqezimi i 21 Dhjetorit
16 Rruga Jordan MISJA, Pallati Nr. 99
17 RR E Elbasanit (prane Postes Shqiptare)
18 Rruga e Kavajes
19 Rruga Arkitekt Kasemi, Pallati Nr. 240
20 Bulevardi George W. Bush
21 Rruga e Dibres, Pallati AK, tek Selvija, Kati i Pare, Nr. 2
22 Bulevardi BLU, Qender Kamez
23 Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Prane Librit Universitar, Kati i Pare
24 Rruga e Durresit, Pallati Nr. 7

KORCE
1 Bul. Republika, Korçe

DURRES
1 Plazh, Perballe Postes, Durres
2 Lagjia Nr. 9, Rruga Kristaq Rama, Durres

FIER
1 Hotel Turizmi Fier

ELBASANI
1 Rr. 11 Nentori, P. 38, Elbasan

VLORA
1 Lagjia Lef Sallata, Rr. Pilo Begaj, P. 373, Skele, Vlore
2 Lagjia Rilindja, Rruga Hasan Kushta, Vlore

SHKODRA
1 Lagj, Partizani, Rr, Çlirimi, Shkoder
2 Lagj , Perlat Rexhepi , rrBranko Kadia , Shkoder

KAVAJA
1 Lagjia Nr. 4, Godina e ish - Gjykates, Kavaje
2 Lagja Nr.5, Perballe bankes Raiffeisen,

LUSHNJA
1 Rr. Skender Libohova, P. 24/2, Lushnje
2 Sheshi Toka Jone, Lushnje
3 L Loni Dhamo, Ish Posta e Vjeter Lushnje

RROGOZHINE
1 Rrogozhine

KUKES
1 Sheshi Skenderbej, Kukes

PRISHTINE
1 Union Net - Western Union "te 3 sheshirat -Prishtine"
2 Union Net - Western Union "ne sheshin Bill Kllinton, perballe Iber Lepencit - Prishtine"
3 Union Net - Western Union "Te rrethi i ri i spitalit, Ulpiane - Prishtine"
4 Union Net - Western Union " Te qafa - Prishtine"


busy
komente