HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore/ Shqipëri-Gjeorgji do të luhet ne orën 19:00’ ne stadiumin Kombëtar “Qemal Stafa”
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 19 Janar 2013 10:14   pdfShtypEmail

fshf_logoËshtë përcaktuar  më 19:00 orari i ndeshjes miqësore Shqipëri-Gjeorgji. Ky takim do të luhet në Tiranë në stadiumin Kombëtar  “Qemal Stafa" më datë 6-Shkurt 2013.  Trajneri De Biasi do të grumbullojë lojtarët më në formë për këtë përballje miqësore  sepse menjëherë në muajin Mars rinisin takimet zyrtare për Eliminatoret e Kampionatit Botëror Brazil 2014. Një vit më parë, pikërisht në muajin shkurt 2012 ekipi ynë kombetar zhvilloi një ndeshje miqësore me Gjeorgjinë në Tbilisi në të cilën gjeorgjianët fituan me rezultatin 2-1.

FSHF


busy
komente