HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombëtarja / Të Hënën fillon grumbullimi
nga AlbaniaSoccer   E diel, 17 Mars 2013 23:45   pdfShtypEmail
kombetarja_stervitet1Nen drejtimin e trajnerit Xhani De Biazi kombetarja shqiptare do te nise grumbullimin dhe pergatitjet per takimin e rradhes me Norvegjine. Per kater dite kuqezinjte do te sterviten ne Durres dhe me pas do te udhetojne drejt Oslos.
Te henen paradite italiani do te zhvilloj nje konference per shtyp ku do te prezantoj risite qe do te sjelle tek Shqiperia e futbollit kete takim.
Te premten, Shqiperia do te zhvendoset ne Norvegji ku ne mbremjen e 22 marsit do te perballet me vendasit, ndeshje e vlefshme per grupin E, ne kualifikueset per Brazil 2014.

Enea Shtrepi

busy
komente