HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Zyrtare/ Valdet Rama do të debutoje ndaj Lituanise
nga AlbaniaSoccer   E martë, 26 Mars 2013 00:28   pdfShtypEmail
valdet_ramaValdet Rama do të bëj nesër debutimin e parë me kombëtaren shqipare. Ky është lajmi që ka mbërritur së fundmi nga kampi kuqezi aty ku prej ditësh tekniku italian Xhani De Biazi po mendon për lojtarët që do të hedhi në fushë nga minuta e parë në miqësoren me Lituaninë. Valdet Rama, futbollist I Valadolit në kampionatin spanjoll, ende nuk ka zgjidhur problemin me nënshtetësinë shqiptare por pritet që së shpejti ai të ketë mundësinë të luaj jo vetëm në ndeshje miqësore por edhe në takimet zyrtare.

busy
komente