HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Tifozet Kuqezi gati sloganin anti-Norvegji
nga AlbaniaSoccer   E martë, 07 Maj 2013 04:34   pdfShtypEmail
Tifoz_kuq_e_ziKur ka mbetur nje muaj para ndeshjes me Norvegjine, takim qe do te percaktoje fatet e sezonit per Shqiperine, tifozet kuqezi po mendojne me detaje pergatitjet per atmosferen. Kane zgjedhur dhe publikuar sloganin per takimin e shekullit. “Ne besojme”, eshte kjo fjala me e bukur qe kuqezinjte kane zgjedhur per te ngrohur atmosferen dhe per ti treguar lojtareve qe endrra mund te behet realitet nese te gjithe bashke do te besojme dhe do ta provojme. Shqiperi-Norvegji do te luhet ne Tirane ne daten 7 qershor dhe interesimi per kete takim eshte I jashtezakonshem.

busy
komente