HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Cana takon skuadren ne stervitje
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 06 Qershor 2013 23:01   pdfShtypEmail
LORIK_CANALorik Cana, kapiteni i munguar i Kombetares kuqezi ka vendosur te takoj shoket e skuadres ne Durres. I ka dhene zemer dhe i ka uruar suksese ne ndeshjen me te rendesishme te ketyre eleminatoreve. Cana eshte takuar me stafin, me drejtuesit e FSHF-se dhe ka dhene edhe autografe per tifoz qe qendronin jashte kompleksit ku jane stervitur per dite me rradhe kuqezinjte. Loriku, kapiteni qe simpatizojne me shume tifozet, ka vendosur te mos mungoj dhe te premten do te ulet ne shkallet e stadiumit per te ndjekur dhe perkrahur skuadren ne nje dite te vecante.

 

 

 


busy
komente