HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 09 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Tifozet, peticion Dukes per stadiumin
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 04 Shtator 2013 14:58   pdfShtypEmail

armando dukaPremtimet e shumta nga FSHF dhe shteti ne vend, per ndertimin e stadiumit, kane lodhur njerezit qe presin prej kohesh. Stadiumi i ri ne mes te Tiranes duket sikur nuk do te behet kurre. Tifozet kuqezi, kane ideuar nje nisme te vecante. Fillimisht do ta bejne ne internet dhe me pas edhe me shkrim. Peticion per presidentin e FSHF-se Armando Duka per stadiumin e ri. Premtimet duhen mbajtur. Shteti dhe federata ne kete rast jane bashkefajtore.


busy
komente