HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ De Biazi mbyll dyert per gazetare e tifoze
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 04 Shtator 2013 23:14   pdfShtypEmail

xhani de biaziXhani De Biazi eshte bezdisur nga prezenca e gazetareve dhe ka zgjedhur per te disaten here te mbylle dyert e stervitjes. Kombetarja e grumbulluar ne Durres eshte stervitur e qete pa pranine e gazetareve, kamerave dhe tifozeve. Tekniku Italian ka dashur te merret me lojtaret e tij, te provoj formacionin dhe te mendoje per Sllovenine qetesisht pa u bezdisur nga askush


busy
komente