HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Ne janar PAOK nxjerr ne shitje Kacen
nga AlbaniaSoccer   E premte, 13 Shtator 2013 13:02   pdfShtypEmail

ergys kace pokuErgys Kace mund te largohet nga PAOK brenda pak muajsh. Mediat greke i kane bere jehone ditet e fundit incidenteve qe beri bluza e Kaces me inicialet e UCK-se dhe tani kane shkruar se mesfushori shqiptar do te dale ne shitje. Drejtuesit e PAOK nuk duan te tjera incidente dhe pavarsisht se Kace eshte nje nga me te miret ne skuader ai nuk mund te qendroje me. Ne janar shqiptari do te dale ne shitje. Disa skuadra te Serise A ne Itali jane te interesuara per sherbimet e Kaces dhe PAOK eshte gati ta shese per nje shume te madhe eurosh.


busy
komente