HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ A do te rinovojne Duka dhe De Biazi ?!
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 16 Tetor 2013 20:32   pdfShtypEmail

De biazi DukaKombetarja kuqezi e ka nje trainer, por nese do ta kete per te ardhmen apo jo, kjo nuk dihet ende me siguri. Presidenti i FSHF-se Armando Duka ne te gjitha daljet e tij publike ka konfirmuar dhe pohuar publikisht oferten qe i ka bere teknikut italian Xhani De Biasi. Traineri ka pohuar ne gjuhen e tij ne konferencen e te merkures, se do te jete i Shqiperise. Palet kane rene dakord por ajo qe mungon eshte firma ne kontrate. Tifozet shqiptare e duan dhe presin me padurim rinovimin, por qe ai te vije duhet nenshkruar kontrata. A do te rinovoje De Biazi apo jo ne duhet te presim.


busy
komente