HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Vajushi dhe Gjasula dy te padeshiruarit e De Biazit
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 09 Nentor 2013 22:49   pdfShtypEmail

armando vajushi okXhani De Biazi me kokefortesi vazhdon te mos e grumbulloje Armando Vajushin. Sulmuesi shkodran po i ben te cmenden te gjithe ne Bullgari, jo vetem me formen e tij por dhe me golat e shenuar, por De Biazi duket se e harron qellimisht talentin e dale nga Vllaznia. Bashke me te, italiani nuk ka grumbulluar Jurgen Gjasulen duke e harruar edhe ate njesoj si shkodranin. Nuk dihen arsyet pse De Biazi po vepron keshtu, por me siguri qe nuk jane zgjedhje per ceshtje sportive.


busy
komente