HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Del ne qarkullim kenga qe fton Januzaj ti thote po Shqiperise
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 18 Nentor 2013 22:15   pdfShtypEmail

januzaj backEshte kthyer tashme ne nje telenovele ceshtja e tij megjithate nuk mungojne cdodite idete e reja per te terhequr vemendjen e Adnan Januzajt. Se fundi nje kenge po qarkullon ne internet duke e ftuar talentin ne Kombetaren e Shqiperise. Mesfushori i talentuar nuk eshte bere i gjalle edhe pse FSHF ka deklaruar disa here se ka nisur kontaktet zyrtare me te. Belgjika, Anglia dhe Shqiperia jane ne gare per te marre sherbimet e tij por Januzaj nuk ka zgjedhur se cilen kombetare do te preferoj per te luajtur. Tifozet kuqezi edhe pse kane bere shume per ta bindur dhe nuk kane marre nje pergjigje nuk heqin dore prej tij dhe cdo dite sjellin nga nje ide te vecante per te terhequr vemendjen dhe fituar zemren e Januzaj.


busy
komente