HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 03 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Ne Angli kane nje pseudonim te ri per Januzaj
nga AlbaniaSoccer   E premte, 06 Dhjetor 2013 15:10   pdfShtypEmail

Adnan-Januzaj-Manchester-“Kapeni nese mundni”, ky eshte emri qe i kane vene ne Angli tifozet Manchester United yllit qe po lind ne “Old Traford”. Behet fjale per Adnand Januzajn, lojtarin 18 vjecar qe po i ben  te gjithe per vete prej disa muajsh. Paraqitjet e tij dhe talenti qe ka demonstruar ne pak ndeshje kane bere qe menjehere per Januzaj te thuren kenge dhe te krijohen slogane perkedhelese per te. Futbollisti shqiptar akoma nuk e ka bere zgjedhjen e tij se me cilen kombetare do te luaje duke lene ne ankth te gjithe shqiptaret qe e duan kuqezi talentin e Manchesterit.


busy
komente