HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 09 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Incidenti/ Policia dhunon ashper tifozet e Partizanit
nga AlbaniaSoccer   E diel, 22 Dhjetor 2013 14:49   pdfShtypEmail

partizani sher policiaGjate ndeshjes Flamurtari-Partizani, ne Vlore jane shenuar disa incidente mjaft te shemtuara. Policia ka dhunuar ashper tifozet e kuq te cilet kishin probleme me tifozet vendas. Shkopinj gome dhe shume dhune ndaj tyre. Telekamerat kane fiksuar gjithcka dhe kane transmetuar ate qe ka ndodhur. “Ultras Guerrils” kane hequr banderolat e tyre nga stadiumi ne shenje proteste disa jane larguar fare nga ajo qe ka ndodhur.


busy
komente