HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ 17 vjecari Kejdi Bare, kalon proven tek Atletiko Madrid
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 25 Dhjetor 2013 22:56   pdfShtypEmail

keidi bareKeidi Bare ka bindur skuadren e Atletikos se Madridit. 17 vjecari nga Fieri ka lene Apolonine per te zhvilluar nje prove disa ditore ne Spanje dhe ka arritur ta kaloj ate me sukses. Tani ai pret dokumentacionin nga Fieri dhe pritet te firmosi nje kontrate 5 vjecare me gjigandet spanjoll. Bare do te luaj fillimisht me skuadren e te rinjve dhe sapo te rritet mund te gjej edhe hapesira ne ekipin e pare. Keidi Bare eshte nje nga lojtaret me premtues shqiptare dhe ai eshte kapiteni I Kombatares U17. De Biazi e ka ne planet e tij per te ardhmen. 17 vjeçari eshte shpallur edhe si mesfushori me i mire i Atletiko Madrid ne turneun e zhvilluar ne Tbilisi te Gjeorgjise.


busy
komente