HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Euro 2016, akoma shprese per tu pajisur me bilete
nga Administrator   E martë, 19 Janar 2016 20:38   pdfShtypEmail

biletat-tifozet-euro2016Dje ne oren 12:00 ka perfunduar afati per te kerkuar nje bilete per ndeshjet qe kombetarja Shqiptare do te luaje ne kampionatin europian France 2016. Te gjithe ato tifoze te kombetares kuq e zi qe kane bere kerkesen per nje nga ndeshjet e Shqiperise do te njoftohen nga UEFA brenda fundit te muajit Shkurt. 
Nga ana tjeter UEFA ka njoftuar se eshte akoma e mundur qe te sigurohet nje bilete per sektoret mikse. Cdo tifoz pavaresisht nenshtetesise, mund te beje kerkesen per te qene prezent ne nje nga ndeshjet e kombetares. Ne kete menyre edhe tifozet shqiptare te Maqedonise apo nga Lugina e Presheves mund te kene mundesine qe te paisen me nje bilete. Afati i fundit per bere kerkesen eshte data 1 Shkurt.


busy
komente