HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja arrin ne Austri
nga Administrator   E premte, 25 Mars 2016 20:34   pdfShtypEmail

stervitje austriKombetarja e Shqiperise, sot ne oren 15:00 eshte nisur per ne Viene. Ekipi yne ka mberritur ne aeroportin e Vienes rreth ores 17:00 dhe me pas jane akomoduar ne hotel Danub Hotel te Vienes. Ne oren 19:30, ekipi yne kombetar ka zhvilluar nje seance stervitore ne stadiumin Hernest Hapel. Neser ne oren 17:30 do te zhvilloje ndeshjen miqesore kunder ekipit vendas te Austrise.
Ne kete takim tranjeri De Biasi do te kete mundesine qe te shoh gjendjen e lojtareve.


busy
komente