HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
De Biasi: Golat aksidentale, mund te kishim barazuar
nga Administrator   E shtunë, 26 Mars 2016 23:29   pdfShtypEmail

de-biasi-konf-austriPas perfundimit te ndeshjes tranjeri i kombetares shqiptare ka dhene intervisten para mediave ne stadium. Ai eshte shfaqur shume i zhgenjyer per menyren se si kombetarja ka pesuar 2 golat.
“Natyrisht që ishim të vetëdijshëm se do kishim një ndeshje të vështirë sot ndaj Austrisë. Dy golat e pësuar aq shpejt ishin dy gabime shumë të evitueshëm. Për mendimin tim ishin 2 gola të dhuruar. Në pjesën e dytë ndryshoi gjithçka. Ishim ne më mirë dhe më të qartë. Besoj se mund të kishim barazuar nëse do kishim barazuar nëse ishim me 11 lojtarë. Kartonat ndaj tij mund të ishin evituar pasi ishte thjesht miqësore. E vetmja gjë që më pëlqeu dhe më kënaq ishte dëshira e madhe për të ndryshuar dhe reaguar në momentin e vështirë”, ka deklaruar De Biazi pas humbjes 2-1 me Austrinë.


busy
komente