HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Perfaqesuesja kryen stervitje shlodhëse!
nga AlbaniaSoccer   E premte, 08 Janar 2010 05:30   pdfShtypEmail

kombetarja_stervitjeDiten e enjte, ekipi kombetar  beri stervitje shkrythese pas ndeshjes me Adanasporin. 20 minutat  e para  krye vrap i lehte dhe  me pas ushtrime shkrythese. Pisha, Lila dhe Muca e mbyllen stervitjen me shpejt pasi luajten nga 90 minuta ne ndeshjen e djeshme. Vila nuk u stervit me skuadren per shkak te demtimit qe pesoi me Adanaspor.

Per rreth 25 minuta  Bicaj, Gocaj, dhe Samina u sterviten vecmas me trajnerin Josip Kuzhe, ndersa pjesa tjeter me trajnerin Mustedanagic, duke bere goditje te ndryshme ne porte.  

Stervitja e mbasdites u zhvillua  ne palester dhe pishine per lojtaret.

Ndeshja e radhes eshte caktuar qe te luhet ne fushen prane Hotel Limra ne date 9  Janar ne oren 15.00 me ekipin Siirt Jetpa, qe ndodhet ne vendin e pare i kategorise se dyte turke.

Media FSHF


busy
komente