HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ekskluzive / Lorenc Jemini debutim ne Euro U-19!
nga AlbaniaSoccer   E premte, 19 Mars 2010 21:48   pdfShtypEmail
arbitrat_uniformat_rejaGjyqtari me i ri Shqiptar i Fifa-s, Lorenc Jemini ka marre ftese nga Uefa per te gjykuar ne eleminatoret e kampionatit Europian per perfaqesueset U-19, ndeshjet per te cilat do te zhvillohen ne Ukraine ku marrin pjese, Ukraina, Anglia, Irlanda dhe Bosnje Hercegovina. Aktiviteti zhvillohet nga 26 maji ne 31 maji dhe vetem skuadra qe ze vendin e pare ne grup shkon ne fazen finale te europianit qe zhvillohet ne korrik. Per Jeminin eshte aktiviteti i pare nderkombtar, qe kur mori licensen e Fifes, ne muajin Janar

Klevis Bejkolli

busy
komente