HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja U-19 drejt Kroacise per nje turne miqesor
nga AlbaniaSoccer   E premte, 21 Maj 2010 23:22   pdfShtypEmail

u-19_shqiperiKombetarja U-19 do te niset neser drejt Kroacise per te zhvilluar nje turne miqesor disa ditor. Kuqezinjte e vegjel do te akomodohen ne qytetin e Rijekes, ku do te qendrojne nga data 23-27 maj. Gjate kesaj periudhe U-19 do te zhvillojne disa takime miqesore me skuadra kroate por dhe me skuadra te tjera nga rajoni qe do te jene pjesmarrese ne kete turne miqesor.

Enea Shtrepi

busy
komente