HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 28 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ledjan Memushaj zyrtarisht lojtar i Paganezes
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 12 Shtator 2009 14:11   pdfShtypEmail

paganese_calcioPasi u zgjodhen problemet e lidhura me dokumentacion e tij sot ekipi i Lega pro ka dhene zyrtarisht lajmit per federimin e Vlonjatit. Mesfushori i lindur me 7-12-1986 ne Vlore,sezonin e fundit ka luajtur ne radhet e Valle Daosta ne serine D, ku ka zhvilluar 34 ndeshje dhe ka shenuar 3 gola.


busy
komente