HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 25 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U-19/ Shqiperia akomodohet ne hotel "Verviers"
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 07 Tetor 2010 12:11   pdfShtypEmail
u-19Kombetarja Shqipetare U-19 e drejtuar nga trajneri Ramadan Shehu ka udhetuar diten e Merkure nga Tirana drejt Belgjikes. Nisja eshte bere rreth ores 12:00 nga aeroporti "Nene Tereza". Kombetarja kuq e zi ka mberritur ne qytetin Verviers ku eshte akomoduar ne nje hotel me te njetin emer. Shqiperia ne keto eleminatore ka ne grupe Belgjiken, Angline dhe Qipron.

Klevis Bejkolli

busy
komente