HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Talentet / Alban Bunjaku kalon tek te rinjte e Arsenalit
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 12 Shkurt 2011 22:36   pdfShtypEmail
soccer_ball"Talentet shqipetare neper bote duket se nuk kane te "numeruar" pas Januzajt te Man.Utd dhe disa talenteve te tjere qe luajne me moshat e West Ham, Fulham e Totenham tashme eshte zbuluar dhe nje talent tjeter 17 vjecar qe Arsen Venger e ka afruar menjeher tek te rinjte e Arsenalit. Ai eshte 17 vjec dhe quhet Alban Bunjaku,ai ka rene ne sy dhe nga tabloidi "Daily Mirror" ku sipas kesaj te perditshmeje ai cilesohet si nje futbollist me te ardhme ne futbollin Anglez.

Besi Donati"

busy
komente