HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Itali/ Ledjan Memushaj kalon tek FC Carpi
nga AlbaniaSoccer   E premte, 29 Korrik 2011 23:44   pdfShtypEmail
skandalMesfushori kuqezi qe sezonin e kaluar u aktivizua me Portogruaron ne forme te huazimit nga Kievo kete sezon do te kete nje skuader te re. Ekipi veronez ka rene dakort me Carpin dhe kane vendosur se bashku per kalimin e mesfushorit shqipetar me formen e bashkepronesise tek skuadra e Carpi qe aktivizohet ne Lega Pro Prima Divisione.

Kel Naraci

busy
komente