HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore U-19/ Shqiperi-Maqedoni me 27-Gusht, luhet ne “Gjergji Kycyku” te Pogradecit
nga AlbaniaSoccer   E martë, 23 Gusht 2011 18:05   pdfShtypEmail

u-19_shqiperiEkipi kombetar Shqipetar U-19 do te zhvilloje nje ndeshje miqesore me daten 27-Gusht ndaj fqinjeve te Maqedonise. Kjo ndeshje do te jete nje test i mire per lojtaret e grumbulluar per te paraqitur me te miren e tyre. Trajnerit Skender Gega kjo miqesore do ti sherbeje per te krijuar nje ide me te mire mbi lojtaret dhe per ata qe do te jene pjese e kombetares. Ndeshja do te luhet ne stadiumin “Gjergji Kycyku” te Pogradecit ne oren 17:00.


busy
komente