HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Bushati vëzhgon nga afër kombëtaren U-19
nga Klevis Bejkolli   E mërkurë, 21 Tetor 2009 17:07   pdfShtypEmail

artan_bushati_flamurtari_353598694Trajneri i shpresave Artan Bushati ka qenë i pranishëm në tribunën e stadiumit “Ruzhdi Bizhuta” për të ndjekur takimin miqësor Shqipëri-Qipro e mbyllur në barazim 2-2. Ai ka qëndruar vetëm pjesën e parë në të dytën është larguar. Ai nuk ka qenë fort i kënaqur nga loja që kanë zhvilluar të besuarit e Shehut në atë pjesë që ai ka parë.


busy
komente