HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 03 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ramadan Shehu replikon me tifozët
nga Klevis Bejkolli   E mërkurë, 21 Tetor 2009 17:22   pdfShtypEmail

ramadan_shehu_Trajneri i skuadrës kombëtare U-19 në pjesën e dytë të lojës ka pasur një debat në distancë me disa nga tifozët e pranishëm në stadiumin “Ruzhdi Bizhuta”. Në një moment ai i është kthyer atyre duke ju përgjigjur me një fjalor te rende qe eshte veshtire kur e degjon nga goja e trajnerit i cili punon  me kalamajt, në këtë rast Ramadan Shehu. Kjo lë shumë për të dëshëruar kur degjohet edhe drejtohet edhe ndaj atyre djelmosha, e sic behet edhe ne prani te tifozave. Ai ka rolin e një edukatori dhe është shembulli më i mirë për ta në fushën e lojës dhe jashte saj, por këtë herë ka dhënë një shembull të keq.


busy
komente