HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 01 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Tifozat kuqezi presin ne aeroport kombetaren e 17-vjecareve
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 19 Tetor 2011 23:01   pdfShtypEmail

u-19_shqiperiaTifozat kuqezi i kishin bere nje surprize te bukur kombetares U-17 duke i uruar mireseardhjen sapo kane zbritur ne aeroportin “Nene Terezea”. Pas kualifikimit historik keta djem te talentuar kane bere krenar tifozet shqiptar qe tani shpresojne shume tek ata per te ardhmen. Tifozat kuqezi i kane duartrokitur djemte e trajnerit Mustedanagic dhe kane bere disa fotografi me ta. Shqiperia U-17 u kualifikua si e dyta e grupit ne eleminatoret e europianit e tani ne pranvere do te marre pjese ne “Elite Round”.

 


busy
komente