HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 21 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U – 19 / Foto Strakosha merr drejtimin ne vend te Geges
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 26 Tetor 2011 12:28   pdfShtypEmail

Foto_StrakoshaFoto Strakosha do te zere vendin e trajnerit Skender Gega ne kombetaren e 19-vjecareve. Gega u emerua sot si trajneri i Shpresave kuqezi dhe vendin do tja lere ish portierit Strakosha. Atij i duhet te vazhdoje punen e mire qe parardhesi i tij beri ne vitin e fundit. FSHF ka publikuar kete lajm duke treguar se ka ndermend te investoje tek ekipet kombetare te moshave qe kane qene ne harrese per shume vite.


busy
komente