HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 05 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U-17/ Kuqezinjte mesojne emrat e kundershtareve ne “Elite Round”
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 30 Nentor 2011 00:06   pdfShtypEmail

u-15_shqiperiShqiperia U-17 ka mesuar sot emrat e kundershtareve ne “Elite Round”. Pas kualifikimit historik qe skuadra e drejtuar nga boshnjaku Mustedanagic arriti pak kohe me pare ne turin para eleminator, sot u hodh shorti per te luajtur me skuadrat me te mira ne Europe. Per kuqezinjte tane mund te konsiderohet nje short jo i keq, pasi mund te kishte kundershtare edhe me te forte. Shqiperia U-17 do te ndeshet me Hollanden, Serbine dhe Irlanden. Ndeshjet e ketij grupi di te zhvilllohen me sistem grumbullimi ne Hollande ku skuadrat e ketij grupi do te ndeshen me njera-tjetren ne datat 22, 24 dhe 27 mars 2012.
busy
komente