HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U-17/ Xhemal Mustedanagic ka nisur sot grumbullimin e ekipit kuqezi
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 05 Janar 2012 23:44   pdfShtypEmail

u-19_shqiperiTrajneri i ekipit tone perfaqesues Under 17  Xhemal Mustedanagic ka nisur sot grumbullimin e ekipit te tij per te testuar ecurine dhe mbajtur lart gjendjen e lojtareve.

Under 17  kuqezi eshte skuadra me e mire e vitit 2011 per faktin se kaloi turin e pare eliminator te Kampionatit Europian duke hyre ne grupin e ekipeve elite te kontinetit tone.

Takimet ne grupin elitar Under 17  Shqiperia do ti zhvilloje ne muajin mars 2012 perballe skuadrave te njohura sic jane Hollanda, Serbia dhe Irlanda. Keto ndeshje do te luhen ne Hollande.

Grumbullimi i janarit do te zgjase 16 dite dhe brenda tij do te kete disa ndeshje miqesore per kolaudimin e skuadres.

FSHF


busy
komente