HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U-19 akomodohen ne San Marino
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 11 Nentor 2009 15:58   pdfShtypEmail

u-19

Ekipi Kombetar U-19 eshte akomoduar ne San Marinos vendi ku do te zhvillohen ndeshjet e turit paraeleminator per Grupin 1.Perfaqsuesja Shqiptare e moshave do te perballet me Italine, Irlanden dhe San Marino.


Kalendari i ndeshjeve


13.11.2009

Itali-Shqiperi                  ora 14:30

15.11.2009

Irlande-Shqiperi            ora 15:00

18.11.2009

San Marino-Shqiperi   ora 14:30

Ekipi Kombetar U-19

Fabiol      Rexhepi                             KF Vllaznia

Denis     Andoniu                               KF Lushnja

Renald  Shehu                                   FC Modena

Andi       Corri                                    US Grosseto

Rustem    Hoxha                               KF Teuta

Alvaro   Bishaj                                   KF Flamurtari

Ledion  Ruço                                     KF Lushnja

Giulio    Pulaj                                      FC Tritium

Gerald  Tushe                                    KF Tirana

Edon      Hasani                                KF Vllaznia

Erbi        Myftaraj                              KF Olimpik

Erti         Koni                                    KF Olimpik

Armando Vajushi                             KF Vllaznia

Ledion  Mucaj                                   KF Bylis

Gentian    Manuka                           KF Shkendia Tirana

Guido    Tepshi                                FC Bohemian Praha

Bekim   Bala                                    KF Vllaznia

Euklid    Beqiri                                 Apollon Kallamaria

 


busy
komente