HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 07 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U-19 / Formacioni i mundshem ndaj Italisë
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 12 Nentor 2009 23:04   pdfShtypEmail

u-19_stervitje_san_marinoEkipi Kombetar Shqiptar U-19 ka zhvilluar dje pasdite seancen e pare stervitore nje dite para ndeshjes me kombetaren e moshave U-19 Italiane.Stervitja u krye ne stadiumin ”Serravalle”  ku do te zhvillohet ndeshja e neserme.Skuadra e drejtuar nga tekniku Ramadan Shehi vjen ne kete Kampionat Europian pas disa rezultateve pozitive ne miqesoret ndaj perfaqsueses se Qipros.Gjendja e skuadres paraqitet optimale dhe lojtaret jane te motivuar per te zhvilluar nje ndeshje ne lartesine e duhur.

Ndaj skuadres Italiane, takimi qe do te filloj ne oren 14.30 Shqiperia, pritet te aktivizoje keta futbolliste:

Rexhepi - Hoxha, Corri, Shehu, Ruco - Myftaraj, Hasani, Tushe, Vajushi - Bala, Tepshi

Trajner: Ramadan Shehu


busy
komente