HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U-19/ Strakosha zbor dy ditor
nga AlbaniaSoccer   E premte, 22 Qershor 2012 14:56   pdfShtypEmail

Foto_StrakoshaTrajneri i Kombetares se Shqiperise per moshen U-19 Foto Strakosha ka zhvilluar ne Tirane nje zbor stervitor per te pare nga afer gjendjen e futbollisteve te cilet jane kandidate per ekipin e tij.

Te gjithe lojtaret e thirrur  ishin te datelindjes 1994, mosha qe perkon me perfaqesuesen tone e cila ndeshjet Eliminatore te kampionatit Europian do ti zhvilloje ne Shqiperi.

Strakosha pervec te rinjve qe sterviten e luajne ne vendin tone ka pasur ne kete zbor dy ditor edhe te tjere qe kane udhetuar nga Italia, Greqia, Austria, Kosova, Zvicra etj.

Ne pergjithesi konkluzionet e stervitjeve kane qene pozitive per stafin teknik te kuqezinjve U-19.


busy
komente