HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Josip Kuzhe preferon ti shikoje nga afer talentet qe ndodhen ne Greqi
nga AlbaniaSoccer   E martë, 12 Janar 2010 15:04   pdfShtypEmail

josip_kuzheTrajneri Josip Kuzhe dhe ndihmësi i tij Dzemal Mustedanagiç, do të marrin pjesë në grumbullimin seleksionues që do të kryhet Greqi nga data 18 deri në 21 Janar me futbollistë të moshës 19-21 vjeç. Ata do të të jenë së bashku me trajnerët e këtyre skuadrave Artan Bushati (U-21) dhe Ramadan Shehu (U-19).

Ky grumbullim seleksionues, do të zhvillohet, për të parë nga afër elementë të spikatur të cilët jetojnë në Greqi dhe aktivizohen me klube të këtij vendi.

Në muajin Dhjetor një seleksionim i tillë, është bërë edhe për moshat 15 dhe 17 vjeç, ku janë evidentuar disa elementë të spikatur që do të thirren në skuadrat kombëtare të këtyre moshave.

Media FSHF


busy
komente