HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 26 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Shpresat zhvillojnë stërvitjen e fundit
nga Klevis Bejkolli   E martë, 08 Shtator 2009 22:04   pdfShtypEmail

stadiumi_franz fyrstSot në orën 19:00’ skuadra Shpresa e Shqipërisë ka zhvilluar seancën e fundit stërvitore në stadiumin “ Franz Fyrst” ku dhe do të luhet takimi i nesërm ndërmjet Austris dhe Shqipëris e vlefshme për eleminatoret e Europianit 2011. Të gjithë lojtarët janë parë në një formë të mirë. Stërvitja nën drejtimin e trajnerit Bushati dhe zëvëndësit të tij Ledio Pano ka zgjatur më shumë se një orë e njëzetë minuta. Ndeshja do të luhet nesër po në të njëten orë që u zhvillua dhe seanca stërvitore e sotme.

(Ne foto stadiumi “ Franz Fyrst”)


busy
komente