HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore/ Vllaznia-Shpresa (U-21), luhet neser ne Loro Boriçi
nga AlbaniaSoccer   E martë, 16 Nentor 2010 18:57   pdfShtypEmail

u-21_skuaderEkipi kombetar Shpresa do te zhvilloje neser ne qytetin e Shkodres nje takim miqesore me ekipin e Vllaznise. Kjo perballje miqesore do te luhet ne oren 14:00 ne stadiumin “Loro Boriçi”. Pas ketij takimi lojtaret do te shperndahen neper ekipet e tyre duke i dhene fund ketij grumbullimi. Ky grymbullim qe do te perfundoje me ndeshjen miqesore ndaj Vllaznise do ti sherbeje trajnerit Bushati per te pare gjendjen e lojtareve.

Klevis Bejkolli


busy
komente