HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Futsal U-21/ Ekipi Shpresa neser udheton drejt Frances
nga AlbaniaSoccer   E diel, 04 Dhjetor 2011 09:53   pdfShtypEmail

futbol_golEkipi kombetar U-21 i futsal eshte grumbulluar ne hotel “Tropikal” ne plazhin e Durresit. Nen drejtimin e trajnerit pasionant Alban Hasani ata do te zhvillojne dhe stervitjen e fundit diten e sotme para nisjes qe do te behet neser ne mengjes drejt Romes e me pas drejt Bordos atje ku dhe do te luhen ndeshjet miqesore me ekipin kombetar U-21, francez.

Shqiperia do te zhvilloi dy ndeshje miqesore me kombetaren franceze, perkatesisht ne datat 6 dhe 7 Dhjetor.

Klevis Bejkolli


busy
komente