HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 06 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Futsal U-21 Miqesore/ France-Shqiperi 4-2
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 08 Dhjetor 2011 15:56   pdfShtypEmail

futbol_golSkuadra e kombetares se Shqiperise U-21 ne futbollin e salles, ka zhvilluar mbreme takimin e dyte miqesor me homologen Franceze. Takimi u luajt dje ne mbremje ne oren 19.00 lokale ne Bordo.

Vendosni baste me www.Betsonic.com per shanset me te mira per te fituar

Ekipi kombetar Shqipetar kaloi i pari ne avantazh. Sulmuesi Engjell Caushi e dyfishon rezultatin per kuqezinjte, por ekipi francez ka permbysur gjithcka duke e mbyllur gjithe lojen me rezultatin 4-2.

Kombetarja jone ka bere nje paraqitje shume te mire duke premtuar per te ardhmen.


busy
komente