HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 29 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U-21/ Skender Gega testim tre ditor me lojtar te pa provuar me pare
nga AlbaniaSoccer   E premte, 04 Maj 2012 16:07   pdfShtypEmail

shpresat_1Trajneri i ekipit Kombetar Under 21 Skender Gega ka thirrur ne testim futbolliste te cilet nuk jane provuar me pare prej tij. Ata do te vijne ne kete grumbullim nga disa vende te Europes por edhe nga Shqiperia.

Duke nisur nga data 7  deri me 10 maj trajenri Gega do te kete nen vezhgim te drejperdrejte keta futbolliste:

1. Deljan Bregasi

2. Hysen Memolla

3. Rinalt Shehu

4. Kol Nikolla

5. Artur Ymeri

6. Agron Bufi

7. Xhulio Pulaj

8. Halit Sabedini

9. Volonis Kadriaj

10. Edon Basha

11. Fisnik Hasanaj

12. Shpend Matushi

13. Fatjon Celani

14. Iir Mehmeti

15. Ilir Beqiri

16. Matia Ferko

17. Taulant Kadrija

18. Jetmir Torra

19. Liridon Fazlliu

20. Naser Kajtazi

21. Gjelberim Tahidi

22. Armando Delija

23. Jurgen Bufi

24. Gersi Deliu

25. Ramadan Morina

26. Egzon Kllokoqi

27. Albi Kuci

28. Kevin Vasku

29. Edis Demollari


busy
komente