HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U-21/ Gega mbledh lojtaret per ndeshjen me Angline U23
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 11 Tetor 2012 16:20   pdfShtypEmail

u-21_skuaderU-21 Albanian National Team Lista per ndeshjen kunder Anglis - 16 Tetor 2012

Trajner : Skender Gega

Zv.Trajner : Genti Mahmuti

Trajner Portierash : Gut Tafaj

Masazhator : Xhaferr Koci

Portier

Stivi Frasheri (Bylis), Orestis Menka (Levadeiakos)

Mbrojtes

Agonit Sallaj (FC Biel-Bienne); Alfred Delliallisi (F.K Teuta); Mergim Bajraktari (FC Thun); Elvis Prenci (Kukes); Shpend Matoshi (F.C Chiass)

Mesfushore

Gjelbrim Tahipi (F.K Shkendia Tetova); Gers Delia (SR Delemont); Idriz Batha (F.K Besa); Andi Thanoj (Gemsby Town); Mergim Brahimi (FC Grasshopper); Vasil Shkurtaj (C.D.Tondela); Bruno Dita (F.K Besa); Benard Berisha (F.K Besa)

Sulmues

Bekim Bala (Sparta Praga); Dorian Kerciku (Skenderbeu); Armando Vajushi (Liteks)


busy
komente