HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqësore/ Shqipëri – Under 21 4-0
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 01 Qershor 2013 22:22   pdfShtypEmail
u-21_skuaderShqipëria ka fituar miqësoren e parë në ditët e grumbullimit në Durrës. Kombëtarja A ka mundur pastër me rezultatin 4-0 Shqipërinë e vogël të 21 vjecarëve. Ndeshja u zhvillua të shtunën paradite dhe kuqezinjtë mposhtën më të vegjlit në moshë me një poker golash. Dy herë shënoi Edgar Cani, një e realizoi Llullaku dhe një Vajushi. Në këtë ndeshje De Biazi testoi disa nga lojtarët që pritet ti hedhë në fushë ndaj Norvegjisë por për formacionin e plotë i duhet të presë të vijnë në Durrës të gjithë lojtarët që ka në planet e tij për takimin e 7 qershorit.

busy
komente