HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Atdhe Nuhiu kalon tek SV Ried
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 31 Gusht 2009 22:10   pdfShtypEmail
atdhe_nuhiu_dyluftim_austri_gjermani_u_21SV Ried ka gjetur zevendesuesin e futbollistit te kombetares Shqiptare dhe goleadorit te skuadres me lojtarin e Austria Karnten Atdhe Nuhiu. Sulmuesi 20 vjecar qe luan me kombetaren Shpresa te Austrise ka luajtur kete sezon dhe edicionin e kaluar per Austria Karnten me te cilen ka zhvilluar 21 takime dhe ka shenuar vetem 2 gola. Ne kete menyre SV Ried zevendeson sulmuesin shqiptar me nje sulmues tjeter me origjine shqiptare.

Lavderim Nuhiu

busy
komente