HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet/ Ervin Skela divorcohet me polaket e Arka Gdynia
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 08 Qershor 2011 22:02   pdfShtypEmail
ervin_skela_arkaFantazisti i kombetares shqipetare eshte larguar nga Polonia. Skuadra e Arka Gdynia ku ai luajti per pak muaj ka rene nga kategoria e pare. Skela kishte firmosur per gjashte muaj dhe do te qendronte edhe nje vit tjeter nese ata shpetonin nga renia. Ervin Skela ka marre valixhet para se te vinte ne Shqiperi per te luajtur me kombetaren dhe tani nuk do te kthehet me te modestet e Arkes. Ai tani eshte pa skuader dhe ne kerkim te nje ekipi ku te luaj. Mosha e madhe qe ka Skela e ben te veshtire qe ai te luaj ne nivele te larta dhe me shume mundesi mund te shkoj ne Arabi per te luajtur ku ka nje oferte te majme nga nje ekip i atjeshem

busy
komente